مسابقه پیامکی سبک زندگی شهدا - شماره دو

معاونت اجتماعی سازمان بسیج مستضعفین بمناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس و همزمان باایام سالروز ازدواج حضرت رسول اکرم (ص) و حضرت خدیجه(س) مسابقه پیامکی سبک زندگی شهدا را برگزار می نماید
مسابقه سبک زندگی شهدا
Video file
دانلود

معاونت اجتماعی سازمان بسیج مستضعفین بمناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس و همزمان باایام سالروز ازدواج حضرت رسول اکرم (ص) و حضرت خدیجه(س) مسابقه پیامکی سبک زندگی شهدا را برگزار می نماید:

مسابقه شماره2

این جمله از وصیت نامه کدام شهید والا مقام است

ازخانواده شهیدان،جانبازان وآزادگان همیشه شرمنده بودم که نمی توانستم خدمتگزارخوبی باشم؛مراحلال کنند. شکردارم ازهمسرعزیزم که همسنگر و همراه خوبی بودند،خداوندانشاالله این عمل شمارا ذخیره آخرت قراردهد و اما سفارش می کنم مثل گذشته بدهکاربه انقلاب و نظام باشی نه طلبکار. قانع باش درمقابل کمبودهایاکم مهری هاصبرداشته باش ومراقب باش فضا سازان تو را ناسپاس نکنند،عشق به ولایت فقیه واطاعت کاملا زایشان سعادتمندی دنیا و آخرت رادارد. فرزندان مرا سفارش می کنم وتأکیدبرحفظ ارزشها یا سلام عزیز و نظام مقدس جمهوری اسامی که با حفظ ارزشهایش می توانند تأثیرگذار و مدل و الگوباشند،حجاب برتر برشما واجب است رضایت پدرپیر شمابا حفظ ارزش هاست. سعادتمندی و عاقبت به خیری شما را ازخدای مهربان خواستارم.

الف- شهید  حسین همدانی

ب- شهید صیاد شیرازی

ج- شهید مصطفی چمران

د- شهید نور علی شوشتری

علاقه مندان برای شرکت در این مسابقه با ذکر  شماره مسابقه، پاسخ مورد نظر خود را تا دهم آبانماه  به شماره پیامک 660000044  ارسال نمایند.

در هر مسابقه به  5 نفر از شرکت کنندگانی که پاسخ صحیح ارسال نموده اند به قید قرعه جوایزی اهدا خواهد شد.

                                                             معاونت اجتماعی سازمان بسیج مستضعفین

دسته بندی