رفتن به محتوای اصلی

پلتفرم های آمریکا تسهیل کننده تروریسم سایبری آمریکا/ ترور شهید سلیمانی در توییتر و اینستاگرام

8

معروف: سید علیرضا آل داود با تسلیت و تبریک شهادت حاج قاسم سلیمانی و ابو مهدی المهندس با اشاره به اینکه امروز فضای مجازی رها شده در کشور به بستر تروریسم سایبری آمریکا تبدیل شده است، افزود: در فضای مجازی رها شده در کشور آمریکا ها مدام در حال نقض حکمرانی ما هستند.

وی افزود: در چند روز گذشته آمریکایی ها به کمک مرکز اعتدال سعودی ها و منافقین آلبانی نشین اقدام به ترور سایبری رسانه ای حاج قاسم کردند که نشان از برنامه ریزی دقیق آنان دارد.
 
این پژوهشگر فضای مجازی با تاکید بر اینکه مسدود سازی صفحات اینستاگرام و توییتر جریان انقلابی و جبهه مقاومت و پاک سازی پست های مرتبط با شهادت حاج قاسم نشان از مدیریت یک طرفه این پلتفرم ها توسط آمریکایی ها دارد، تصریح کرد: آمریکایی های تروریست از لانه های جاسوسی خود برای ترور حقیقی و ترور رسانه ای سایبری منتقدانشان بهره میگیرند و براحتی با نفوذ دادن این سرویس ها و خدمات در دیگر کشور ها حکمرانی سایبری آنان را نقض می کنند.
 
وی ادامه داد: این اقدامات ددمنشانه و ذلیلانه آمریکایی ها نشان از حماقت آنان دارد چراکه این اقدامات آنها منجر به اتحاد و انسجام ملی در کشور ما و سطح منطقه شده است و آنان با دهان های کوچکشان نمی‌توانند نور خدا را خاموش کنند.
 
این مدرس سواد رسانه ای به توفیقات جبهه انقلاب در فضای مجازی در این ایام اشاره کرد و افزود: حتی با وجود اقدامات خصمانه اینستاگرم، توییتر، فیس بوک و دیگر سرویس های آمریکایی در مسدود سازی، اسپم کردن کانال ها و هشتگ ها و... جبهه انقلاب در سراسر عالم نام سردار شهید سلیمانی را در بسیاری از این شبکه های اجتماعی و پیام رسان ها در صدر نگه داشته است.
 
وی افزود: از طرف دیگر انتظار است مسئولان مرتبط با فضای مجازی کشور نیز در خصوص اقدامات خصمانه و یکطرفه شبکه های اجتماعی و پیام رسان های غربی مواضعی محکم و انقلابی اتخاذ کنند.

راه دانا