رفتن به محتوای اصلی

بی‌تابی فرزند شهید در فراق دستِ گل‌پروری که بر زمین افتاد+ فیلم

ماجرا به‌صورت کوتاه، از این قرار است، آن پسر بچه‌ای که به حاج‌قاسم گل می‌دهد، فرزند شهید مدافع حرم «حسن بواس» است که وقتی پدرش شهید شد، نوزاد بود تا این‌که وقتی کمی از راز و رمز خلقت خبردار شد، به وی گفتند که حاج‌قاسم پدرت است. حالا این روزها همان پسری که
6
Video file

معروف: ماجرا از یک فیلم کوتاه حکایت می‌کند، فیلم کوتاهی که در آن پسر بچه‌ای، شاخه گلی را به حاج‌قاسم می‌دهد و حاج‌قاسم هم بر سر نماز، آن گل را می‌گیرد.

بعد از شهادت حاج‌قاسم، فیلم‌هایی که از وی به‌یادگار مانده است، بیش از گذشته مورد توجه قرار گرفت اما این فیلم که گویی رابطه عاشقانه پدر و پسری را روایت می‌کند، بیشتر دل ملت ایران را سوزاند.

ماجرا به‌صورت کوتاه، از این قرار است، آن پسر بچه‌ای که به حاج‌قاسم گل می‌دهد، فرزند شهید مدافع حرم «حسن بواس» است که وقتی پدرش شهید شد، نوزاد بود تا این‌که وقتی کمی از راز و رمز خلقت خبردار شد، به وی گفتند که حاج‌قاسم پدرت است. حالا این روزها همان پسری که به پدر خود بر سر نماز گل داد، بهانه پدر می‌گیرد؛ چراکه نه پدر واقعی‌اش هست و نه حاج قاسم که پدر معنوی همه فرزندان شهدای مدافع حرم بود.

جوانان اکثراً «حاج حسین یکتا» را می‌شناسند. صحبت‌ها و روایت‌گری‌های زیبای «حاج حسین»، طرفداران زیادی دارد، مخصوصا میان نسل جوان. «حاج حسین» این‌بار آن ماجرا را به‌صورت کامل روایت می‌کند و در فیلمی که در ادامه آمده است، می‌توانید این روایت را مشاهده کنید.

دفاع‌پرس

دسته بندی