رفتن به محتوای اصلی

تولید 55 هزار ماسک در ستاد امر به معروف و نهی از منکر نیشابور

رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان نیشابور خبر داد:
امام جمعه نیشابور گفت: ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان نیشابور با ورود به عرصه ماسک‌سازی بیش از 55 هزار ماسک تا این لحظه تولید کرده است.
2

حجت‌الاسلام سید قاسم یعقوبی، امام‌جمعه نیشابور در گفت‌وگو با خبرنگاران در رابطه با فعالیت‌های ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر شهرستان نیشابور گفت: با توجه به نیاز شهرستان برای ماسک، تصمیم به سهیم شدن در این حرکت جهادی گرفتیم و با هزینه ستاد پارچه برای دوخت ماسک خریداری شد.

حجت‌الاسلام یعقوبی خاطر نشان کرد: پس از دریافت مجوز از دانشکده علوم پزشکی نیشابور، و ایجاد شرایط بهداشتی مورد تایید شروع به تولید کردیم و تا الآن بیش از 55 هزار ماسک در ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر شهرستان نیشابور تولید شده است و این فعالیت کماکان ادامه دارد.

وی اظهار داشت: تاکنون بیش از 6 هزار ماسک تولیدی به‌صورت رایگان توزیع شده است، همچنین به دلیل اینکه نیروهای فعال به‌صورت جهادی فعالیت کرده‌اند باقی ماسک‌ها بدون سود و فقط با دریافت هزینه مواد اولیه به فروش رسیده است.

رئیس ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر شهرستان نیشابور بیان داشت: این گروه جهادی آماده تولید البسه بیمارستانی را نیز دارد ولی با توجه به هزینه زیاد این اقلام هنوز اقدامی برای تولید شروع نشده است.

یعقوبی در پایان گفت: از همه مردمی که به‌صورت جهادی وارد میدان شده‌اند و تلاش برای رفع نیاز مردم و کشور با اقدامات جهادی خود داشته‌اند کمال تقدیر و تشکر را دارم.

دسته بندی