ویزیت رایگان بیماران در محلات محروم و حاشیه نشین شهرستان چالدران

همیاران

معاون هماهنگ کننده سپاه شهرستان چالدران با اعلام این خبر گفت:بمناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس و همزمان با پنجمین روز این هفته و در راستای خدمت رسانی به ساکنین محلات حاشیه نشین و کم برخوردار، سپاه این شهرستان اقدام به اعزام اکیپ پزشکی رایگان به این مناطق نمود.

سرهنگ اسکندرپور در حاشیه مراسم افتتاحیه این برنامه اظهار داشت:این طرح به همت سپاه چالدران و با همکاری و مشارکت شبکه بهداشت و درمان-بنیادعلوی-هلال احمر و اداره بهزیستی این شهرستان و با هدف ارائه خدمات بهداشتی و درمانی رایگان به ساکنین محلات محروم و کم برخوردار و حاشیه نشین انجام می پذیرد. 
وی همچنین افزود:این اکیپ پزشکی متشکل از خدمات مشاوره مامایی، بینایی سنجی، دندان پزشکی، پزشک عمومی، متخص قلب و عروق، متخصص داخلی، شنوایی سنجی، حرکات اصلاحی، تزریقات و پانسمان،اندازه گیری فشارخون و قندخون ،آموزش مقابله با کرونا ، غربالگری اولیه بیماریهای مختلف و مشاوره آسیب های اجتماعی توسط کارشناسان اورژانس اجتماعی به ارائه خدمات رایگان به مردم پرداختند. 
وی در پایان خاطر نشان کردند: در قالب طرح شهید رهنمون، تعداد ۵۰۰نفر از ساکنین محلات حاشیه نشین و نیازمند از خدمات این اکیپ پزشکی برخوردار شدند و ابراز امیدواری نمودند که این طرح در طول شش ماهه دوم سال جاری نیز در مناطق محروم و کم برخوردار شهرستان اجرا گردد.

خدمت به مردم

خدمت به مردم

دسته بندی

برچسب‌ها